Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyUž jen pár dní… Mrkněte se na startovní trailer na Halo Wars...

Už jen pár dní… Mrkněte se na startovní trailer na Halo Wars 2

Oficiální filmová upoutávka, která zároveň slouží jako launch trailer na očekávanou a nadupanou real-time strategii Halo Wars 2, je venku!

Nové video má něco lehce přes dvě minuty a připravuje nás na blížící se válku s Atrioxem, což je rebel, proti kterému neuspěl ani celý Covenant.

„Veďte armády Spartanů a jiných bojových jednotek Halo, jako jsou Warthogy, Scorpiony a další nové jednotky v brutální válce proti strašlivému nepříteli. Těšit se můžete na bohatou kampaň, hru pro více hráčů, zbrusu nový režim Blitz, a také na doposud největší bojiště v sérii Halo,“ píše Microsoft v tiskové zprávě.

Halo Wars 2 vychází 21. února na PC s Windows 10 konzoli Xbox One. Pokud jste si ale předobjednali Ultimate edici, zahrát si budete moct už o čtyři dny dříve, tedy 17. února.

Skvělou zprávou je, že hra podporuje program Xbox Play Anywhere, což znamená, že vlastnictví na jedné platformě vám automaticky zaručuje možnost hrát bez dalších poplatků i na druhé.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře