Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyUtíkejte s Google Glass a speciální aplikací před zombie

Utíkejte s Google Glass a speciální aplikací před zombie

Futuristické brýle Google Glass zatím nabízejí jen několik funkcí: focení, natáčení videa, vyhledávání, překlad slovíček nebo navigaci. Díky externím aplikacím je ale jejich potenciál mnohem větší.

Google doufá, že vývojáři budou přicházet s novými nápady, aby se jeho produkt, až dojde k jeho uvedení do prodeje, stal pro spotřebitele co nejvíce lákavý.

V tomto směru mu jistě dělají radost vývojáři ze společnosti RaceYourself, kteří nyní představili svou novou fitness aplikaci.

Ta netradiční formou motivuje běžce k co nejlepším výkonům. Běhání může být někdy pěkná nuda, což se ale snadno změní v okamžiku, kdy vám na záda dýchají krvelačné zombie.

Pokud by vám ale ani tohle nestačilo, můžete se zúčastnit imaginárního maratonu nebo utíkat před valícím se balvanem.

Google plánuje rozšíření svých hi-tech brýlí v průběhu letošního roku. Cena by měla být výrazně nižší než u vývojářské verze, za kterou její majitelé zaplatili 1500 dolarů + DPH. Očekává se částka kolem 599 dolarů.

Zdroj: AndroidPortal

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře