Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyČeši koupí nejlepší malý smartphone Sony Xperia Z1 Compact za 14 490...

Češi koupí nejlepší malý smartphone Sony Xperia Z1 Compact za 14 490 korun

Sony nedávno odhalilo očekávaný zmenšený model Xperia Z1. Jmenuje se Compact a má špičkovou výbavu, jen v příjemně malém těle. Dlouho jsme neznali jeho doporučenou cenu, ale dnes už víme, že v Česku se telefon bude prodávat za zhruba 15 000 korun včetně DPH.

Nová Sony Xperia Z1 Compact se již objevila v nabídce dvou zavedených českých e-shopů. Konkrétně jde o obchody T.S. Bohemia a CZC, kteří ji prozatím nabízejí za 14 490 korun s DPH.

V případě jednoho z těchto prodejců má být telefon skladem zhruba za dva týdny. Vycházím z informací uveřejněných na nákupním rádci Heureka.cz.

Smartphone Sony Xperia Z1 Compact má výkonu na rozdávání, přitom ale bezvadně padne do ruky. Pochlubit se může procesorem Snapdragon 800 nebo HD displejem s úhlopříčkou 4,3 palce.

5a

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

    • A jaký smartphone se stejnou nebo o trochu menší úhlopříčkou nabízí takto výkonný hardware? Žádný. Samozřejmě že na trhu jsou mnohem menší modely, třeba Galaxy Young, ale jejich parametry jsou úplně někde jinde a proto taky stojí jen pár tisíc. Nemyslíte?

  1. To je bezpochyb nástupce sony xperia V, který je velmi podobný rozměry vodeodolny akorát má malinko slabší výbavu,ale cenu poloviční.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře