Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyUpgrade na Windows 10 bude zdarma už jen pár dní

Upgrade na Windows 10 bude zdarma už jen pár dní

Přejít na Windows 10 zadarmo bude možné už jen pár dní. Uživatelé, kteří po desítkách touží, by si tak měli pospíšit. Zbývá jim doslova už jen pár dní.

Možnost povýšit Windows 7 nebo 8.1 zdarma na Windows 10 oficiálně skončila v létě loňského roku, stále však existuje jednoduchý způsob, jak na novější systém bezplatně přejít.

Na webu Microsoftu je totiž stále přístupná nabídka instalace Windows 10 zdarma uživatelům využívajícím asistenční technologie, které jim mají usnadnit ovládání operačního systému. Stačí tedy, aby na této stránce klikli na tlačítko upgrade now, následně se jim automaticky stáhne průvodce instalací Windows 10. Samotný upgrade na desítky pak probíhá již úplně stejně, jako tomu bylo dříve.

I tato možnost však nyní bude ukončena. Microsoft bude nabízet možnost přechodu na Windows 10 touto cestou už jen do 31. prosince.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře