HMD Global připravuje Nokii 3310 s podporou LTE


HMD Global připravuje Nokii 3310 s podporou LTE

Jedním z nejúspěšnějších mobilů letošního roku, alespoň co se celkových prodejů týče, je pravděpodobně Nokia 3310. Telefon u zákazníků vzbudil velký zájem a několik měsíců po svém uvedení na trh byl prakticky nedostatkovým zbožím. Není proto překvapením, že firma chystá vylepšeného nástupce.

HMD Global chce z úspěchu modelu 3310 vytřískat co se dá a tak se během příštího roku dočkáme další verze populární tlačítkové Nokie. Nová varianta si zachová stejný design i parametry jako předchůdce, takže se opět můžeme těšit na 2,4palcový displej či baterii s kapacitou 1 200 mAh, novinkou však bude integrace LTE konektivity, tedy podpory rychlých dat. Dokládá to výpis z databáze čínského certifikačního úřadu TEENA.

Kdy se telefon objeví v obchodech, zatím nevíme. Jisté však je, že bude dražší než jeho 3G předchůdce. Ten se v ČR prodává kolem 2 000 Kč s DPH.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.