Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyUnikly specifikace telefonu Lumia 1330, na špičku bude ztrácet

Unikly specifikace telefonu Lumia 1330, na špičku bude ztrácet

Chystaná Lumia 1330 je v podstatě veřejným tajemstvím, smartphone má být představen společně s operačním systémem Windows Phone 8.1 GDR2 na veletrhu MWC. Microsoft vsadí u nového modelu na velký displej a procesor od Qualcommu. Kompletní specifikace nyní prozradil výpis z databáze aplikace GFXBench.

Vnitřní paměť testovaného vzorku měla kapacitu 32 GB. Rozlišení hlavního fotoaparátů pak bylo čtrnáct megapixelů. Vepředu se nacházel pětmegapixelový snímač a také veliký 5,7“ displej s rozlišením 1 280 × 720 pixelů.

O svižné reakce operačního systému Windows Phone se staral čtyřjádrový Snapdragon 400 společně s 1 GB operační paměti a grafickým čipem Adreno 305.

Lumia 1330 si má premiéru odbýt na barcelonském veletrhu Mobile World Congress. Odpovědi na otázky týkající se prodejní ceny či dostupnosti na jednotlivých světových trzích, se snad dozvíme již brzy.

1330

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře