Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyUnikly fotografie střední třídy LG L80 s Androidem KitKat

Unikly fotografie střední třídy LG L80 s Androidem KitKat

Společnost LG brzy oficiálně představí chytrý telefon L80. Přístroj zamíří do střední třídy androidů, čemuž bude odpovídat výbava a samozřejmě i cena, která by neměla překročit šest tisíc korun. 

LG L80 je větší smartphone, což dokládá displej úhlopříčky 5 palců. Rozlišení 480 × 800 obrazových bodů ale jasně připomíná, že novinka rozhodně nemá ambice utkat se s přístroji z vyššího segmentu. Pod displejem najdeme čtveřici tlačítek (zpět, domů, menu a multitasking).

Předinstalovaný systém Android 4.4 KitKat, na kterém je naroubováno proprietární uživatelské prostředí s několika užitečnými funkcemi, včetně Knock Code, rozpohybuje dvoujádrový procesor o taktu 1,2 GHz, kterému s výpočty pomůže 1 GB operační paměti a samozřejmě i grafická jednotka.

Vnitřní paměť má velikost 4 GB. Aplikace nebo fotografie zachycené pětimegapixelovým fotoaparátem ale je možné ukládat také na paměťovou kartu. Akumulátor kapacity 2 540 mAh by měl zaručit slušnou výdrž telefonu na jedno nabití.

LG L80 se bude prodávat v černém a bílém provedení. Cena by se měla pohybovat zhruba na úrovni 5 500 až 6 000 korun.

1

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/L80/“/]

Zdroj: Chip.co.id

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře