Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyUniklo foto skutečného Samsungu Galaxy S6? Podívejte se!

Uniklo foto skutečného Samsungu Galaxy S6? Podívejte se!

Podoba telefonu Galaxy S6 a varianty Edge s displejem zahnutým do boků dostává jasnější obrysy. Na internet totiž unikla fotografie, která obě novinky zachycuje v pouzdrech i bez nich.

Od oficiálního představení nového top modelu či spíše top modelů společnosti Samsung nás dělí jen několik týdnů. Na internetu se tak stále častěji objevují různé fotografie a rendery, které mají ukazovat, jak vlastně očekávaný přístroj bude vypadat. Jedna z nejnovějších fotek, pocházející od výrobce příslušenství Verus, ukazuje zadní strany obou nových telefonů a zahnutí displeje u modelu Edge.

Na snímku je celkem pět přístrojů. Druhý a třetí zleva mají nasazené kryty. První zleva by měl být základní model Galaxy S6, vylepšený model Galaxy S6 Edge je na snímku zcela vpravo, ležící ukazuje zahnutí displeje.

Na všech telefonech zaujme značně vystouplá aparatura fotoaparátu a kovové šasi. To se před několika dny stalo také dominantou pozvánky Samsungu na tiskovou konferenci, kde budou obě novinky představeny. Odehraje se v neděli 1. března v Barceloně.

s6

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře