Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGlympse Express: Sdílejte svou polohu na WhatsAppu, Google Hangouts, Facebook Messengeru a...

Glympse Express: Sdílejte svou polohu na WhatsAppu, Google Hangouts, Facebook Messengeru a dalších

Také byste někdy rádi sdíleli svoji polohu i na kecálcích typu WhatsApp, Google Hangouts a spol.? Potom se seznamte se svou vysněnou aplikací. Jmenuje se Glympse Express a můžete si ji zdarma stáhnout na Google Play Store. 

Glympse Express funguje jednoduše. Jakmile ucítíte potřebu s sdílet svoji polohu, v aplikaci Glympse Express zvolíte, jak dlouho se na daném místě budete nacházet (případně za jakým účelem) a vygenerovaný údaj v podobě přehledné ikonky nasdílíte na všech vámi vybraných sociálních sítích.

Údaj z Glympse Express pak na vybraných místech bude viset až do doby, kdy nevyprchá čas, který jste zadali. Tímto způsobem tak můžete známé a kamarády informovat například o probíhající párty (včetně jejího předpokládaného ukončení), o tom že jste se vydali po nákupech a o mnoha dalších věcech. Fungování aplikace mnohem lépe ilustruje vtipný trailer níže, doporučujeme vám proto, abyste si ho pustili.

Aplikace Glympse Express je k dispozici pro zařízení s Androidem a to zcela zdarma. Aplikaci si můžete stáhnout a vyzkoušet na stránkách Google Play, kam vás dovede link níže.

https://www.youtube.com/watch?v=K9sd1RLdb28

[appbox googleplay com.glympse.android.glympseexpress]

[appbox googleplay com.glympse.android.glympse]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře