Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyU FCC se objevilo záhadné LG. Jde o chystaný smartphone Nexus 5,...

U FCC se objevilo záhadné LG. Jde o chystaný smartphone Nexus 5, který přinese Android KitKat?

Na internetu se objevily fotografie dosud neznámého smartphonu od LG. Vyfotografovaný přístroj je oficiálně zatím záhadou. Vše však nasvědčuje tomu, že by se mohlo jednat o připravovaný Nexus 5, který byl již dříve spatřen v rukou nejmenovaného zaměstnance společnosti Google sledujícího vztyčení sochy Androidu KitKat.

Smartphone, který prošel schvalovacím procesem telekomunikačního úřadu FCC (Federal Communications Commission), vypadá úplně stejně jako zařízení, které bylo k vidění na videu Google. Jedinou odlišností je v tomto případě chybějící horizontální logo na zadní části.

Dostupná dokumentace obsahuje informace, že záhadný telefon nabídne 4,96palcový displej (asi s Full HD rozlišením), 2300mAh akumulátor a podporu LTE (i když asi jen pro frekvence amerických operátorů AT&T, Verizon a Sprint). Podle nepotvrzených zpráv bude Nexus 5 vybaven i fotoaparátem s rozlišením třináct megapixelů.

Přístroj na uniklých snímcích zaujme také absencí jakéhokoliv hardwarového tlačítka na přední straně.
[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/fccnexus5/“/]

Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře