Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyHuawei Ascend P6 získal ocenění EISA „Evropský spotřebitelský smartphone roku“

Huawei Ascend P6 získal ocenění EISA „Evropský spotřebitelský smartphone roku“

Společnost Huawei byla 6. září v Berlíně oceněna v rámci předávání výročních zpráv asociace EISA. Telefon Ascend P6, který se na trhu objevil letos v červnu (v ČR od 2. září), získal cenu „Evropský spotřebitelský smartphone roku 2013 – 2014”. Nové Huawei se vyznačuje velmi tenkým designem o tloušťce pouhých 6,18 mm a elegantním kovovým pouzdrem.

Dle hodnocení poroty je Ascend P6 „překvapivě dobře vybavený telefon nabízený za velice atraktivní cenu.”

„Jsme velice rádi, že jsme toto prestižní ocenění od asociace EISA získali. Toto ocenění představuje jasné uznání toho, že jsme v Huawei schopni vytvářet produkty, které naplní a překročí vysoké standardy evropských spotřebitelů,” prohlásil výkonný viceprezident Huawei Consumer Business Group Colin Giles, jenž ještě dodal: „Snažíme se nabízet v každé třídě ty nejlepší výrobky, které zaujmou lidi po celém světě a v případě Ascend P6 se nám to podařilo.”

Huawei Ascend P6 byl poprvé představen v červnu 2013 v Londýně a nyní je nabízen ve více než šedesáti zemích světa.

V České republice je Ascend P6 k dostání od 2. září za doporučenou cenu 9990,- Kč vč. DPH v nabídce všech tří mobilních operátorů, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé a bíle barevné kombinaci s pouzdrem v příslušné barvě a od října také v růžové variantě.

huawei

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/ascendp6huawei/“/]

 Zdroj: TZ Huawei

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ascend P6 je velmi zajímavý telefon, který se po delší době odlišuje vzhledově od konkurence. naízí zajímavý hardware při slušné startovací ceně.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře