Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyZa týden vyjde Marvel: Avengers Alliance pro Android. Do konce roku se...

Za týden vyjde Marvel: Avengers Alliance pro Android. Do konce roku se dočkáme také novinky Marvel Run Jump Smash!

Zatím poslední sraz všech příznivců videoher, sci-fi a fantasy filmů, respektive seriálů – Comic Con, který se tentokrát konal v New Yorku, přinesl spoustu novinek. Kromě představení nové postavy pro 4. řadu seriálu Walking Dead jsme se dočkali také ohlášení dvou nových her se pro tablety a smartphony s Androidem.

Prvním titulem je Marvel: Avengers Alliance, který se zejména na Facebooku stal obrovským hitem.

V podstatě se jedná o tahovou strategii, která nabízí spoustu možností, jak hrát.

Velkým lákadlem hry je také přítomnost spousty superhrdinů. Během plnění misí narazíte na Daredevila, Iron Mana, Wolverina, Hulka, Spidermana a spoustu dalších postav. Marvel: Avengers Alliance se dočkáme 21. října, tedy již příští úterý.

Druhou představenou novinkou byla nekonečná běhačka Marvel Run Jump Smash!, ve které se v kůži některého ze superhrdinů budete snažit zachránit svět. Vaším úkolem bude překonávat překážky a porazit všechny nepřátele. Přesné datum vydání bude teprve upřesněno.

Zdroj: Phandroid

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře