Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyArgos ukázal vlastní levný tablet: dvoujádrový MyTablet stojí 3000 korun

Argos ukázal vlastní levný tablet: dvoujádrový MyTablet stojí 3000 korun

Britský obchodní řetězec Argos začne po vzoru Tesco prodávat vlastní tablet s Androidem. MyTablet se sedmipalcovým displejem a dvoujádrovým procesorem zaujme především rozumně nastavenou cenou. Cena novinky je 99 liber (zhruba 3000 korun). V prodeji bude od zítřka. Do Česka se nový levný model nechystá.

Majoritní část čelní plochy zařízení ukrajuje sedmipalcový dotykový displej s rozlišením 1280 × 600 pixelů. Dvoujádrovému 1,6GHz procesoru sekunduje 8GB úložiště, jehož kapacitu lze navýšit pomocí microSD karet.

Pro fotografování poslouží 2Mpx fotoaparát (na zadní straně je sekundární 0,3MPx kamera). Na internet lze přistupovat pomocí WiFi. Součástí přístroje je také čip Bluetooth.

MyTablet běží na operačním systému Android 4.2.2 Jelly Bean, ve kterém jsou navíc doinstalované aplikace BBC iPlayer, Facebook a Twitter, hra Angry Birds a také čtečka elektronických knih.

mytabletZdroj: AndroidCentral

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře