Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyTvůrci Candy Crush připravují Call of Duty pro smartphony

Tvůrci Candy Crush připravují Call of Duty pro smartphony

Švédské studio King, které vytvořilo hit Candy Crush Saga, pracuje na nové mobilní hře ze série Call of Duty. O co konkrétně půjde a zdali půjde o FPS střílečku nebo jiný žánr, nevíme. To, že je titul v přípravě, prozradily internetové stránky vývojářů.

Práci na mobilním Call of Duty bude mít na starosti nově vznikající tým se sídlem ve Švédsku. V inzerátu, který se objevil na webu Kingu, se mluví o cíli přinést nejlepší konzolový zážitek na displeje smartphonů a tabletů.

Než se však samotná hra objeví v obchodech, ještě si počkáme. Pokud bychom mohli odhadovat, tak vyjde buď na konci letošního roku anebo na začátku toho příštího.

Vývoj mobilního Call of Duty pod taktovkou společnosti King není velkým překvapením, neboť vydavatelství Activision koupilo toto studio před dvěma lety za 5,9 miliardy dolarů. Nepůjde přitom o první hru odkazující na veleúspěšnou sérii. Již dříve vyšly tituly Call of Duty: Strike Team, Call of Duty: Black Ops Zombies a Call of Duty: Heroes.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře