Trust začíná v ČR prodávat multimediální klávesnici pro iPhone a iPad


Trust začíná v ČR prodávat multimediální klávesnici pro iPhone a iPad

Společnost Trust, která se zabývá výrobou širokého spektra příslušenství k digitálním zařízením, uvádí na trh tenkou multimediální klávesnici pro iPad a iPhone.

Moderní a stylový design klávesnice s bílými tlačítky s nízkým zdvihem kopíruje styl zařízení Apple. Kompaktní, lehká a tenká konstrukce ve stříbrné barvě disponuje vyvýšenou základnou na zadní straně přispívající k lepšímu úhlu pro pohodlné psaní a čtyřmi gumovými nožičkami pro zamezení nežádoucího pohybu po pracovním stole.

Klasický layout doplňuje osm multimediálních tlačítek sloužících jako klávesové zkratky v systému iOS. Připojení je řešeno pomocí 50 cm dlouhého kabelu s konektorem Lightning.

Trust Multimedia keyboard for iPad & iPhone je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1699 Kč s DPH v České republice a 59,99 euro s DPH na Slovensku.

5259

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.