Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyTrust Tytan 2.1: Výkonné bezdrátové repro pro smartphony

Trust Tytan 2.1: Výkonné bezdrátové repro pro smartphony

Společnost Trust, výrobce širokého spektra digitálního příslušenství, uvádí na český a slovenský trh bílé bluetooth reproduktory Tytan v konfiguraci 2.1 s nominálním výkonem 60 wattů.

Sestava reproduktorů Tytan 2.1 je vyvedena v bílé barvě a designu, kdy je hlavní ovládací panel umístěn na boční straně subwooferu. Kromě přepínače pro vypnutí/zapnutí reproduktorů se zde nachází ovladač volitelného nastavení eco režimu, kdy reproduktor automaticky přejde do stand-by modu při delší době nečinnosti, tlačítka pro snadné párování a přepínání mezi zařízeními připojovanými přes bluetooth a RCA konektory k zapojení satelitů.

Tytan 2.1 nabízí špičkový výkon 120 W (nominální 60 W), kdy hutné basy dřevěného subwooferu doplňuje o střední a vyšší tóny dvojice satelitů.

Součástí je také externí drátový ovladač hlasitosti s 3,5mm konektory pro připojení sluchátek a přehrání hudby z mobilního telefonu či MP3 přehrávače.

Bílé bluetooth reproduktory Trust Tytan 2.1 jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 3599 Kč s DPH pro Českou republiku a 129,99 euro na Slovensku. Alternativní černé provedení pak za 3299 Kč s DPH, resp. 116,99 euro s DPH.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Tytan /“/]

Zdroj: Trust

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře