Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyPřejděte z iPhonu na Android, radí Google. Připravil i návod

Přejděte z iPhonu na Android, radí Google. Připravil i návod

Předvánoční sezona klepe na dveře a Google se rozhodl ještě posílit jeho již tak jasnou nadvládu v mobilním světě. Firma totiž připravila pro uživatele podrobný návod, jak jednoduše přesunout obsah z jejich starého iPhonu do nových mobilů s Androidem.

Prvním krokem v příručce je přenos fotografií, který lze uskutečnit přes službu Google+. Pro transfer hudby z knihovny iTunes je zase doporučován software Google Play Music Manager.

Následuje další důležitá věc, kterou si chce každý uživatel přenést – kontakty. Google přehledně v bodech popisuje, jak je skrze iCloud přenést na jiný zdroj.

Další kapitolou v návodu je přihlášení, respektive vytvoření Gmail účtu a přenesení dat z iCloudu, Yahoo, Hotmailu, Outlooku či jiné e-mailové služby. Uživatelům je pak také připomenuto, aby nezapomněli deaktivovat iMessage.

Návod, jak postupovat při přechodu z iOS na smartphone vybavený Androidem, je stručný, ale zároveň v něm nechybí nic podstatného. Podívat si na něj můžete zde.

789a

 

Zdroj: TechSpot

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Dost odvážné tvrzení, ale nemyslím si, ze by iPhone uměl něco víc než moje galaxy s3 😀

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře