Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTrust Me, I Got This! od Amanita Design můžete hrát v prohlížeči

Trust Me, I Got This! od Amanita Design můžete hrát v prohlížeči

Zahrajte si zdarma hru Trust Me, I Got This! od vývojářů z českého studia Amanita Desing, která vznikla během 48 hodin v rámci akce Global Game Jam Prague. Jedná se o pěkně kreslenou adventuru inspirovanou skutečnými událostmi, u které se i docela dobře zasmějete.

Hru si můžete spustit přímo ve vašem prohlížeči na stránkách tady, případně si ji můžete stáhnout jako spustitelný soubor. Trust Me, I Got This! vznikala v období od 31. ledna do 2. února v rámci akce GGJP, během níž měli  tvůrci z celého světa za úkol vytvořit svou vlastní hru během pouhých dvou dní, tentokráte na téma oprav.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. I have read your article, I find the content quite interesting and detailed, I hope in the near future, you will have more interesting and meticulous articles to give readers insight. More about this issue, Thank you for sharing this article.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře