Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyGenesis Trit 500: Nové křeslo s RGB podsvícením pro herní maratóny

Genesis Trit 500: Nové křeslo s RGB podsvícením pro herní maratóny

V obchodech se objevilo nové herní křeslo Genesis Trit 500 určené náročnějším gamerům. Nabízí efektní RGB LED podsvícení, které lze nastavovat až ve stovce režimů, bytelnou kovovou konstrukci či prvky v efektním karbonovém dekorativním vzoru.

Podle výrobce konstrukční provedení židle Trit 500 snese zátěž až 120 kilogramů a mělo by poskytnout potřebnou sílu, dlouhou životnost; židle tedy unese i objemnější hráče. Stabilitě křesla napomáhají i nylonová kolečka s průměrem 50 mm.

Trit 500 má dva polštářky, které poskytnou potřebnou podporu ve zranitelných oblastech. Jeden polštář podpírá bedra, druhý odstraňuje napětí na krční části páteře. Povrchová úprava křesla pak využívá na otěry odolnou tkaninu, která dále zajišťuje větrání a odvod tepla a zabraňuje během horkých dnů nepříjemnému „přilepení se“.

Křeslo umožnuje také přesné nastavení úhlu mezi sedákem a opěrkou a navíc nabízí i „houpací“ funkci, což oceníte po dlouhém herním maratonu. Dobrému uživatelskému komfortu napomáhají i výškově nastavitelné loketní opěrky.

Samotné podsvícení židle je napájeno externí powerbankou (není součástí balení), kterou je možné snadno umístit do speciální kapsy pod sedákem. Plné ovládání a kontrolu nad téměř nekonečnými kombinacemi barevných změn, rychlosti i jasu, zajištuje dálkové ovládání.

Dostupnost a cena

Herní křeslo Genesis Trit 500 je za doporučenou cenu 4 960 Kč včetně DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře