Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTrust GXT 707 Resto: ergonomické křeslo pro pořádné pařany

Trust GXT 707 Resto: ergonomické křeslo pro pořádné pařany

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, Trust, uvádí na trh plně nastavitelné křeslo GXT 707 Resto. Navrženo je zejména pro hráče, kteří vysedávají denně za počítačem po dlouhé hodiny.

Trust Resto je vyhotoveno v černo-červené barevné kombinaci, kde černá tvoří hlavní textilní část a červená jsou kožená místa. Pevnou železnou základnu, na kterou navazuje plynový zvedák, doplňuje pět dvojitých koleček pro plynulý pohyb. Tvar židle obkresluje podobu těla a nabízí také odnímatelné a polohově upravitelné polštáře sloužící jako bederní výztuha, resp. výplň za krk. Křeslo dále disponuje nastavitelnými loketními opěrkami, zadní částí, kterou lze sklopit až o 90° do vodorovné polohy a naklápěcím sedákem s aretací.

Herní křeslo Trust GXT 707 Resto je dostupné na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 699 Kč s DPH v České republice a 199 eur s DPH na Slovensku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře