Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyTrust GXT 180 Kusan je herní myš s bohatou výbavou

Trust GXT 180 Kusan je herní myš s bohatou výbavou

Výrobce širokého spektra příslušenství Trust uvádí na trh GXT 180 Kusan. Myš určená pro eSport hráče, respektive kompetitivní hraní, se prezentuje kvalitním optickým senzorem, ergonomickým designem a programovatelnými tlačítky.

Trust GXT 180 Kusan byla vyvíjena ve spolupráci s hráči profesionálního týmu Epsilon s důrazem na použití vysoce kvalitních materiálů, ideální váhu a ergonomický design. Je vyhotovena v symetrickém tvaru a určena pro oba styly držení „palm“ i „claw“. Nabízí také protiskluzový povrch zaručující její optimální kontrolu a dostatečně dlouhý kabel (180 cm).

Šest programovatelných tlačítek, resp. pravé, levé, dvě extra tlačítka na levém boku, kolečko a přepínač DPI, je možné uložit prostřednictvím dodávaného softwaru v rámci pěti uživatelských profilů přímo do integrované vlastní paměti myši. Dostupné je i nastavitelné RGB podsvícení a GXT 180 Kusan disponuje také přesným optickým senzorem PixArt 3325 s rozlišením až 5000 DPI a 100 IPS.

Trust GXT 180 Kusan bude v obchodech v průběhu února za doporučenou koncovou cenu 1 399 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře