Rockstar Games oznamuje: Red Dead Redemption II vyjde v říjnu


Rockstar Games oznamuje: Red Dead Redemption II vyjde v říjnu

Kovbojka Red Dead Redemption II od tvůrců veleúspěšné série městských akcí Grand Theft Auto vyjde 26. října. Hra tedy nebude dostupná dříve, jak se doteď doufalo a plánovalo.

Rockstar dosud oficiálně tvrdil, že hra vyjde už někdy během jara, ale ohledně data vydání svých titulů vždycky trochu mlžil. Nyní padlo konečně jasné slovo – jedna z nejočekávanějších her letošního roku vyjde v říjnu.

„Omlouváme se všem, které tento odklad zklamal,“ napsali tvůrci na oficiálním webu. „Děkujeme za vaši trpělivost a doufáme, že až si hru zahrajete, budete souhlasit, že čekání stálo za to. Mezitím se podívejte na nové obrázky ze hry. Těšíme se, až se s vámi v příštích týdnech podělíme o více informací.“

V Red Dead Redemption II si zahrajeme za psance Arthura Morgana, se kterým se budeme protloukat nejen akcí nabitým westernovým příběhem z dílen Rockstar Games, ale také úchvatnou krajinou divokého západu. Kromě klasické části pro jednoho bude hra obsahovat i velkou online část po vzoru GTA: Online.

Red Dead Redemption II vyjde pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, přičemž stále nevíme, jestli se někdy dostane i na PC.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.