Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyTruckSimulation 16: Staňte se řidičem kamionu a procestujte Evropu!

TruckSimulation 16: Staňte se řidičem kamionu a procestujte Evropu!

Láká vás život profesionálního řidiče velkých nákladních vozů či kamionů? Chtěli byste se svým truckem procestovat celou Evropu? Potom sáhněte po mobilu a stahujte hru TruckSimulation 16.

TruckSimulation 16 je docela povedený simulátor kamionů, který vás nechá projet se v licencovaných vozech včetně kamionů Man a to po velké silniční síti východní a střední Evropy. Při cestách Evropou můžete navštívit více než 20 kompletních Evropských měst, v nichž vás přivítají typické dominanty.

V TruckSimulation 16 dostanete za úkol převážet důležité zboží, za což dostanete dobře zaplaceno, abyste si pak mohli koupi další zajímavé vozy. Kromě samotného řízení je úkolem hráče také vybrat správný typ přívěsného vozidla podle kategorie zboží, kterou se chystá přepravit.

Když povezete dřevo, nemůžete ho přepravovat v chladicím voze a naopak, když povezete potraviny, nemůžete je převážet v přívěsu na dřevěné kulatiny atd. Pokud budete vybírat správné přívěsy a k tomu budete opatrní a dochvilní, získáte bonusy, které můžete investovat do své nově vznikající přepravní firmy. Jakmile se trošku rozrostete, můžete si na podřadnou práci najmout další pracovníky a už se jenom koukat na to, jak se vám penízky sypou do pokladny.

TruckSimulation 16 je k dispozici pro Android a iOS a to za 2,99 eur (cca 80 korun).

[appbox googleplay com.astragon.trucksim]

[appbox appstore 932441611]

trucksimulation16-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře