Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyApp Annie: Jeden z nejlepších nástrojů pro vývojáře a věčné hledače zajímavých...

App Annie: Jeden z nejlepších nástrojů pro vývojáře a věčné hledače zajímavých nových aplikací

App Annie je šikovná služba na sledování aplikací a jejich aktuální popularity v obchodech Apple App Store, Google Play Store, Windows Phone, Amazon a dalších. Aplikace pomůže vývojářům, ale i věčně znuděným mobilním fanouškům, kteří rádi objevují nové aplikace a hry.

Základní verze App Annie je k dispozici zdarma. Tato verze vás nechá vyhledávat nejoblíbenější aplikace a hry podle platformy, země, kategorie a prodejního modelu (free-to-play, premiové).

Pokud tak například hledáte zajímavou novou hru, která by oslovila i vaši maminku, v regionu vložíte Českou republiku, v kategorii zase hru a v cuku letu se dostanete do užšího žebříčku. V něm pak vidíte hry podle oblíbenosti od nejstahovanější až po tu nejméně stahovanou, přičemž barva a směr šipky v pravém rohu vám prozrazuje, zdali tato hra nabývá na popularitě nebo spíše ztrácí.

Tímto způsobem můžete s trochou snahy objevit populární nové kousky, nebo si zjistit, jak si na tom vaše hra stojí.

Vedle základní služby je k dispozici také několik profesionálních verzí, jejich možnosti si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách.

Aplikace je k dispozici ke stažení zdarma a to pro Android a iOS.

[appbox googleplay com.appannie.app]

[appbox appstore 660004961]

app-annie-obr

https://www.youtube.com/watch?v=AmWLwWGCwlU

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře