Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyTrepn Profiler: aplikace pro všechna zařízení s procesorem Snapdragon

Trepn Profiler: aplikace pro všechna zařízení s procesorem Snapdragon

Společnost Qualcomm na Google Play uveřejnila aplikaci Trepn Profiler. Vhodná je pro všechny majitele Snapdragonu, kteří se rádi vrtají pod kapotou svého smartphonu, respektive mají přehled o tom, co se děje uvnitř něj. 

Trepn Profiler je tzv. „profilová aplikace“, která vám zobrazí detailní informace o fungování procesoru Snapdragon, ale i o dalších procesech. V aplikaci je možné sledovat výdrž baterie, chování jednotlivých aplikací včetně jejich energetické náročnosti, nebo využití RAMky. V případě že používáte alternativní ROM, aplikace vám taktéž dokáže pomoci při optimalizaci výkonu a měření výkonu.

Celkem je v aplikaci k dispozici 33 datových bodů. Ty lze sledovat nejen v reálném čase, ale i v požadovaných intervalech, které si můžete nastavit zcela libovolně.

Aplikace Trepn Profiler je k dispozici majitelům zařízení s Androidem a Snapdragonem. Z Google Play si ji můžete stáhnout zdarma.Qualcomm-Trepn-Profiler-images

[appbox googleplay com.quicinc.trepn]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře