Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyTRAPAS v živém vysílání: Moderátoři CNN používají tablety s Windows jako stojánek...

TRAPAS v živém vysílání: Moderátoři CNN používají tablety s Windows jako stojánek pro iPad

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Reportéři stanice CNN mají z ostudy kabát. Přístroje Surface Pro 3, na kterých mají během zpravodajství vyhledávat informace, používají jako opěrky pro iPad. Microsoftu, který se známou kabelovou televizí spolupracuje, se to ani trochu nelíbí.

Před moderátory ve studiu sice stojí přístroje Surface Pro 3, jenže ty jsou využívány k úplně jinému účelu, než k jakému byly vyrobeny.

Jeden z moderátorů je používá jako opěrku, druhému pak tablety s Windows slouží jako dostatečně vysoká bariéra, za kterou může nepozorovaně pracovat s iPadem mini.

Reklamní kampaň, do které Microsoft jistě investoval nemalé peníze, se tak minula účinkem. Bude zajímavé sledovat, jak si moderátoři budou počínat v následujících dnech. Třeba nás opět něčím překvapí.

14778
98s

 

Zdroj: CultOfMac

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. „Paradoxní je, že Microsoft si koupil skrytou reklamu v televizním vysílání CNN zejména kvůli zařízením s nakousnutým jablíčkem ve znaku.“

    věta nedává moc smysl, chápu co tím chtěl asi říct, ale stejně..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře