Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTrapas: HTC vystavilo snímky zlatého One M9, vyfocen byl iPhonem

Trapas: HTC vystavilo snímky zlatého One M9, vyfocen byl iPhonem

HTC se minulý týden ohlásilo o slovo se zlatým smartphonem One M9. Speciální limitovaná edice byla představena na Twitteru. Premiéru si však musela zopakovat. Důvod? iPhone 6!

Prodeje HTC padají a nic nenasvědčuje tomu, že by měl v brzké době nastat obrat k lepšímu. Firma se ale nevzdává a tento týden představila limitovanou zlatou edici svého top modelu One M9. Fotografie smartphonu vybaveného zadním krytem z čistého zlata (24 karátů) se objevila na oficiálním Twitteru výrobce, avšak zanedlouho byla smazána. Odraz totiž prozradil, že snímek byl pořízený iPhonem 6. Správce profilu proto „závadnou“ fotku během několika minut raději nahradil oficiálním renderem.

Smartphone HTC One M9 v limitované zlaté edici vznikl jako vzpomínka na letošní finále fotbalové Ligy mistrů, ve kterém Barcelona porazila Juventus Turín 3:1.

thcZdroj: Venturebeat

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře