Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTotal War: Warhammer II forazí ještě letos a nabídne epické bitvy

Total War: Warhammer II forazí ještě letos a nabídne epické bitvy

Společnost Sega představila pokračování strategie Total War: Warhammer. Druhý díl od studia Creative Assembly vyjde už koncem letošního roku a hráči se v něm utkají o nadvládu nad slábnoucím Velkým vírem, který se nachází v Ulthuanu, a slábne.

Ve hře samotné se objeví čtyři různé rasy – vznešení elfové pod velením prince Tyriona, ještěrané pod velením kněžského mága Mazdamundi, hordy temných elfů z Naggarothu v čele s králem Malekith a čtvrtá dosud nepředstavená rasa (pravděpodobně však půjde o Skaveny). Jak se dalo očekávat, každá z ras bude mít rozdílný herní styl s různými jednotkami, kouzelnickými schopnostmi a taktikou válčení.

Autoři slibují, že Total War: Warhammer II poskytne hráčům v tomto novém epickém tažení stovky hodin strhující zábavy. Krátce po vydání navíc vlastníci prvního i druhého dílu získají zdarma obří spojenou mapu s oblastmi ze starého i nového světa.

„Total War: Warhammer II je dalším přírůstkem do naší trilogie, do naší vize vytvořit tu nejúžasnější strategickou fantasy sérii na světě,“ uvedl ředitel projektu Ian Roxburgh. „Úspěch první hry nám vlil novou krev do žil. Pokračování tedy nebude jen o strhujícím tažení, ale majitelům obou verzí chceme zprostředkovat navíc ještě spojené tažení nevídaného rozsahu.“

Hra samotná by měla vyjít někdy v průběhu tohoto roku na PC. Těšíte se na nový Total War?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře