Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTopolsky z The Verge už testuje chytré hodinky Moto 360

Topolsky z The Verge už testuje chytré hodinky Moto 360

Takzvaným „wearables“, tedy nositelné technice, se předvídá velká budoucnost. Firma Motorola už si pospíšila a ukázala, jak její hodinky budou vypadat. Moto 360 mají elegantní design a kulatý ciferník. Kdy se začnou prodávat a za kolik, je ale stále záhadou.

Něco málo však naznačil tento víkend, kdy v show Jimmyho Fallona vystoupil šéfredaktor technologického webu The Verge, Joshua Topolsky.

Josh Jimmymu Fallonovi a Channingovi Tatumovi, který byl rovněž hostem, ukázal neobyčejný přístroj Lytro Illum a novou virtuální realitu Sony s pracovním názvem Project Morpheus.

Pozornost diváků také přitahovalo Topolskyho zápěstí, na kterém měl hodinky s velkým kulatým displejem. Zcela určitě se jednalo o tajemné Moto 360, ačkoliv v show o nich nepadlo ani slovo.

Do tiskové konference, kde Motorola hodinky představí, zbývají maximálně týdny, když už je testují redaktoři vybraných serverů. Nyní se proto spekuluje, že premiéru by si Moto 360 mohly odbýt na konferenci Google I/O, která se koná koncem června. Nebo možná i dřív.

Verge

Zdroj: The Verge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře