Neděle, 12 května, 2024
DomůRecenzeNejúchylnější aplikace všech dob – velký přídavek

Nejúchylnější aplikace všech dob – velký přídavek

Pozor, pozor! Máte pocit, že vás už nic nepřekvapí? Tak to jste asi ještě neviděli náš seznam nejujetějších a celkově nejúchylnějších aplikací všech dob, který jsme vám nedávno přinesli! Aplikace v něm uvedené vás znechutí, nebo přímo šokují. Rozhodně vás však nenechají chladnými, o čemž svědčí i vlna zájmu, která se po jeho vydání zvedla.

Dostali jsme hned několik tipů na další výborné kousky, o které vás prostě nemůžeme ochudit, jelikož jsou minimálně stejně tak dobré, ne-li lepší než aplikace z našeho původního seznamu.

Pohodlně se usaďte a vydejte se s námi na výlet do bizarního světa mobilních aplikací, velký přídavek nejúchylnějších aplikací všech dob začíná.

iVoodoo

Chtěli byste se pomstít svému nerudnému šéfovi, nebo si vyrovnat účty se svou nevěrnou bývalkou? Žádný problém, iVoodoo vám poskytne všechno potřebné. V základním balení dostanete panenku Voodoo i špendlíky, kterými ji můžete podle libosti propichovat.

ivoodoo

[appbox appstore 287860294]

Fart Sound Board

Hraní na klavír dávno vyšlo z módy. Na jeho místo přišel nový hudební nástroj. Jmenuje se Fart Sound Board, který vás nechá namísto líbivé melodie vyluzovat zvuky různých prdů. Tato aplikace však umí mnohem víc, například spuštění prdu načasovat. Proto by neměla chybět v žádném mobilním zařízení.

fart-sound-board

[appbox googleplay com.kauf.soundboard.baum.FartSoundBoard]

[appbox appstore 365306282]

[appbox windowsphone 4b3d4a79-b080-4833-8c32-4302686e4c83]

Power Puker

Připravte se, pozor, zvracíme! A to prosím na skóre, které si pak můžete porovnat se svými přáteli. Vyhrává samozřejmě ten, kdo se trefí do záchodu.

power-pucker

[appbox googleplay net.fighttime.powerpuker]

Finger Slayer

Tak tohle je maso, doslova! Pokud nebudete dostatečně pohotoví, gilotina vám ufikne prst. Pakliže s prstem stihnete před ostřím gilotiny uhnout včas, hra vám přičte pár bodů a vyzve vás, abyste si to zopakovali. A pak zase a znovu a to až do chvíle, kdy o prst přijdete, nebo vyměknete a ucuknete s ním ještě před odpočítáním.

finger-slayer

[appbox googleplay com.rvappstudios.fingerslayer]

[appbox appstore 425115999]

[appbox windowsphone 57364196-aa70-4c06-8dbd-2542813d1998]

Death Detector

Zajímá vás, kdy a jakým způsobem umřete? Potom si stáhněte tuto aplikaci a nechte si to podle ní vypočítat. Údajně jí stačí sejmout otisk prstu.

death-detector

[appbox googleplay com.mforn.deathtector]

Milk The Cow

Taky vás často napadá, že je fajn, že máme chytré telefony? Mě taky, obzvláště ve chvílích, kdy přijdu na aplikaci jako je Milk The Cow. Ta vám totiž umožní podojit krávu, na high-skóre. Jak jsme bez něčeho takového mohli dřív existovat? Super úchylné, ale stejně vám to nedá si to nevyzkoušet. Nebo snad ano? Pochlubte se nám v diskuzi!

milk-the-cow

[appbox googleplay com.lemondoo.milkthecowfree]

[appbox appstore 450733533]

[appbox windowsphone 73ca33b3-89de-45a0-b0c5-a2e195867cf3]

1poo3

Podle některých psychologů se v každém z nás, obzvláště v dětství vyskytuje touha hrabat se ve svých exkrementech. Tomu se docela těžko věří, tedy alespoň do chvíle, kdy nenarazíte na aplikaci jako je 1poo3. Ne, nebudete se v ní hrabat ve výkalech, vy je budete házet! Na koho? No na všechno a na všechny, které si vyfotíte! Vzniklé dílko můžete následně sdílet na Facebooku nebo prostřednictvím dalších aplikací.

1poo3

[appbox googleplay com.kidmckoy.onepoothree]

Slap The Baboon

Což si takhle udělat chvilku času a při ní nařezat na zadek paviánovi? Jeho červené půlky jsou s každou ránou sytější. A paviánek při každém úderu samozřejmě i zakřičí.

slap-the-baboon

[appbox googleplay com.csgames.slapthebaboon]

Hair Plucker

V předchozím seznamu úchylných aplikací jsme uvedli aplikaci Pimple Popper, která vás nechala mačkat beďary a teď šáhneme do podobného soudku. V aplikaci Hair Plucker vás přivítá pohledná mladá dáma, tedy alespoň na první pohled. Záhy totiž zjistíte, že na jejím těle se vyskytuje hromada nechutných chloupků, které musíte jeden po druhém vytrhávat.

hair-plucker

[appbox googleplay com.moxygames.hairplucker]

[appbox appstore 463191058]

Shave Me!

Jednotlivé chloupky se vytrhávají, ovšem pokud je jich víc, tak je lepší sáhnout pro žiletku. Alespoň v některých případech. Mysleli na to i tvůrci aplikace Shave Me!, kteří vás v ní nechají holit hlavy. Vedle samotného sestřihu můžete určit i barvu kštice.

shave-me

[appbox googleplay com.metaversalstudios.shavemefree]

[appbox appstore 321960937]

Hello cow!

V aplikaci Hello cow! naleznete obrázek krávy, která po dotyku zabučí. Pro malé dítě by to mohla být celkem zábava, alespoň tak to tvrdí autor aplikace.

hello-cow

[appbox googleplay com.handycode.see]

[appbox appstore 287244848]

Zips Lite

Zipy. Můžete je rozepínat, nebo zase zapínat a to rychle, nebo i pomalu. Díky aplikaci Zips Lite si je navíc můžete vzít všude s sebou. K dispozici jsou zipy vedoucí do pánských i dámských kalhot. Co je za nimi? Na to si přijděte sami!

zips-lite

[appbox appstore 316608346]

Crack My Screen

Chtěli byste vidět, jak bude vypadat váš telefon po pádu z velké výšky nebo po jiném karambolu, bez toho aniž byste ho skutečně rozbili? Žádný problém, stačí stáhnout aplikaci Crack My Screen a nechat si softwarově vygenerovat poškození displeje. A pak mobil ukažte rodičům, partnerům, nebo přátelům, uvidíte, jak se vyděsí!

crack-my-screen

[appbox googleplay com.softwego.crackscreen]

[appbox windowsphone e959f138-cdfb-4e54-b1c4-c621e9e5507d]

I Eat Cockroaches

Máte rádi brouky? Tak to dokažte! Namíchejte si z nich nápoj podle své libosti! Třeba cvrččí koktejl zakapaný limetkou. A potom ho vypijte!

i-eat-cockroaches

[appbox googleplay obg1.IEatCockroaches]

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

1 komentář

  1. Lucie, už prosím nepište další články … průměrný student na střední škole umí o aplikacích a hrách psát lépe než vy. To Vás opravdu za tohle někdo platí?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře