Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyTop-Pojištění: Skvělá aplikace pro cestovatele i beznadějné sklerotiky

Top-Pojištění: Skvělá aplikace pro cestovatele i beznadějné sklerotiky

Internetový srovnávač Top-Pojištění.cz představil mobilní aplikaci pro porovnání a sjednání cestovního pojištění na zařízeních s operačním systémem Apple. Aplikace Top-Pojištění mezi sebou dokáže porovnat nabídky deseti velkých pojišťoven a vybrat pro uživatele tu nejvhodnější.

Výhodou aplikace je propracovaný systém, který při sjednání pojištění zrychluje všechny procesy: zadání ? porovnání ? výběr ? zaplacení.

Aplikace slouží pro sjednání cestovního pojištění do celého světa. ?Cestovní pojištění dnes nabízí skoro každá pojišťovna, produkty se ale liší cenou a také množstvím poskytovaných služeb. S naší aplikací můžete ušetřit čas při hledání a peníze při využití té nejvýhodnější nabídky. Služba je tak vhodná pro všechny, kteří si potřebují sjednat pojištění na poslední chvíli,? říká Tomáš Voharčík, ředitel společnosti Top-Pojištění.cz.

Po zadání základních atributů jako je termín, typ cesty a destinace vyplní uživatel počet a věk cestujících osob. Vybere si, jestli chce pojistit jen pojištění léčebných výloh a asistenční služby, nebo má zájem také o připojištění.

Po odkliknutí ?Kalkulace? aplikace spočítá, kolik by požadované pojištění stálo u deseti pojišťoven a seřadí nabídky od té nejlevnější po nejdražší vzhledem k zadaným parametrům. Nabídka se zobrazí jako seznam pojišťoven, limitů léčení a ceny. Některé pojišťovny nenabízejí všechna připojištění ? aplikace vyfiltruje jen ty relevantní nabídky odpovídající zadání. Samozřejmostí je rozkliknutí detailů pojištění, ze kterých se dozvíte název daného pojistného produktu a pojistné limity jednotlivých rizik.

K nastavení vstupních dat se může uživatel libovolně vracet a měnit je. Volitelné jsou aktivity (rekreační sport, zimní sport, rizikový sport) a nadstandardní pojištění ? úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a storno cesty.

Velkou výhodou aplikace je okamžité zaplacení pomocí platební karty. Pojistit se zájemce může v řádu minut, ať už je na letišti, v autobuse nebo kdekoliv na území ČR. U sjednání to ale nekončí, klient má k dispozici PDF náhled sjednané smlouvy (podepsané elektronickým podpisem) a asistenční kartičku přímo v aplikaci. Pomocí přístupu do klientské zóny pak je možno vidět všechna sjednaná pojištění a veškeré dokumenty, vč. pojistných podmínek, které se k nim vážou.

Jako bonus aplikace umožňuje uživateli zobrazit informace o dané zemi, do které cestuje ? zobrazí počasí na 7 dní dopředu a aktuální kurz. V případě opakovaných cest je možno použít také šablony z dříve sjednaných pojištění, pak je uzavření nové pojistky otázkou vteřin.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Pojisteni/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře