Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTomu říkáme smůla! Koupil si iPhone 6 jako první, ale když vyšel...

Tomu říkáme smůla! Koupil si iPhone 6 jako první, ale když vyšel z obchodu, spadl mu na zem

Mladík z australského Perthu čekal se stovkami dalších lidí několik hodin ve frontě, aby si mohl zakoupit iPhone 6. Když svůj nový telefon poté před obchodem ukazoval reportérce, třásly se mu ruce tak, že jej nechtěně upustil na tvrdou zem. Všichni okolo se mu začali okamžitě smát a nejvíce ti, kteří svou novou jablečnou modlu stále ještě čekali.

Pád na tvrdou zem přežije bez úhony jen málokterý telefon. Stačí, aby dopadl na hranu a je zle. Přinejlepším to skončí škrábanci na zadním krytu a vrypy na obvodovém rámečku. V tom horším případě prasklým displejem.

Když se vám takováto nemilá věc stane u staršího mobilu, člověka to zamrzí, naštve, ale nějak se s tím smíří. Co se honilo hlavou mladíkovi jménem Jack, když svůj iPhone 6 zvedal ze země a lidé se mu u toho smáli, to si tedy opravdu netroufáme ani odhadnout.

Zdroj: Perthnow

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře