Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyCall Blacklist: Zbavte se obtěžujících nabídek přes telefon jednou pro vždy

Call Blacklist: Zbavte se obtěžujících nabídek přes telefon jednou pro vždy

Call Blacklist je šikovná aplikace pro mobilní telefony se systémem Android, která zamezí obtěžování neznámými hovory jejich blokací. Navíc nabízí přehledné uživatelské prostředí a velmi jednoduché ovládání.

Největší výhoda novinky Call Blacklist oproti některým podobným aplikacím ale spočívá v tom, že kompletní databázi čísel přidaných na černou listinu synchronizuje online se všemi telefony, které ji používají.

Pokud tedy někdo z uživatelů přidal na černou listinu číslo, které ho třeba pravidelně budí po nocích a toto číslo čirou náhodou zavolá i vám, aplikace na displeji zobrazí hlášku, že se číslo nachází černé listině a měli byste si dvakrát rozmyslet, zda hovor přijmete.

Pro vkládání čísel na černou listinu slouží oficiální webová stránka ZDE. V současné době obsahuje databáze několik set tisíc telefonních čísel a rozrůstá se, tvrdí vývojáři.

2 3 4.

Nepříjemné obtěžování (především reklamními nabídkami) a stalking jsou hlavními důvody, proč aplikace Call Blacklist vznikla. Pokud ji chcete vyzkoušet, přejděte do Google Play. Ke stažení je zdarma.

[appbox googleplay sk.indeed.callblacklist.android]

1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře