Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyToad Escape pro Android a iOS: pomozte žabce utéct z laboratoře

Toad Escape pro Android a iOS: pomozte žabce utéct z laboratoře

Tato hra vypráví příběh o roztomilé žábě, které musíte pomoci utéct z laboratoře, než bude pozdě. Jejím snem je dosáhnout svobody a břehů rodného jezera. Ale abyste to dokázali, budete se muset hodně snažit, hra totiž zrovna nepatří k nejlehčím.

Čeká na vás velmi slušná porce 60 levelů ve třech dějstvích. Ovládání ropuchy a váš cíl je prostý, musíte se dostat přes všechny překážky až na konec každé úrovně. Žába se pohybuje pomocí svého hbitého jazyku, jehož lepkavý konec se pak na zasažené věci přichytí.

Mnohdy se musíte na řádně nataženém jazyku rozhoupat, abyste se dostali, kam potřebujete. Ale buďte si jisti, že mnohdy to nepůjde zcela dle vašich představ.

Hra Toad Escape vyšla už na počátku měsíce na iOS (iPhone a iPad) a nyní se konečně dostává i na displeje smarthonů s Androidem.

Stáhnout si můžete buď plnou verzi, která vás přijde na necelých 39 korun, nebo si vyzkoušejte tzv. trial verzi, ale počítejte s rušivou reklamou.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře