Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyTo bude řežba! Studio Fishlabs oznámilo vývoj masivní multiplayerové RTS Galaxy on...

To bude řežba! Studio Fishlabs oznámilo vývoj masivní multiplayerové RTS Galaxy on Fire – Alliances

Pokud jsou vesmírné střílečky a strategie vaším šálkem kávy, tak se můžete začít těšit na titul Galaxy on Fire – Alliances, který by v tomto žánru měl patřit vůbec k těm nejlepšímu, co se na displejích letos objeví. Hra, ve které se spolu utkají tři rasy ? Vosskové, Terrani, kteří jsou potomky lidí vyhnaných ze Země a Niveliani, bude vycházet z velké části ze střílečky Galaxy on Fire 2.

Ve strategické části budete provázet klasické operace, na které jste z vesmírných strategií zvyklí, tedy čeká na vás probádání vesmíru, který je tvořen hvězdnou mapou, vývoj nových technologií, sbírání artefaktů a rozvoj kolonií. Jakmile se rozhodnete nějakou planetu kolonizovat, pustíte se do budování infrastruktury. S počtem obyvatel (kolonizátorů) samozřejmě narůstá i množství zdrojů a zisků plynoucí z planety.

Michael Schade, generální ředitel studia Fishlabs Entertainment, řekl: ?Model free-to-play je pro vývojáře nesmírně slibný a vzrušující, proto jsme se rozhodli vytvořit špičkový F2P titul, který bude obsahovat všechno to nejlepší z našich předchozích her, díky čemuž se staly velmi úspěšné. Asi si dokážete představit, že to vůbec není snadný úkol, ale náš vývojářský tým je velmi zkušený a talentovaný. Už hratelná alfa verze Galaxy On Fire – Aliance vypadá úžasně?.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Galaxy On Fire – Aliance/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře