Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyKdo chce být milionářem? A nehlaste se všichni!

Kdo chce být milionářem? A nehlaste se všichni!

KKdo chce být milionářem je variace na známou televizní soutěž, kterou uváděl Vladimír Čech. Verze pro mobilní platformu Windows Phone obsahuje přes dva tisíce otázek rozdělených do patnácti kategorií podle obtížnosti. Cílem hry je odpovědět správně na všechny otázky a vyhrát 10 miliónů korun.

Nejdříve je potřeba vyhrát rozstřel v daném časovém intervalu (časový limit se mění podle obtížnosti otázky). Poté už následují otázky s jednou správnou odpovědí, na které už není časový limit a daný čas se počítá jen kvůli skóre.

V průběhu hry je možné využít tři nápovědy (pomoc publika, 50:50, přítel na telefonu). Dále hra ukládá a zobrazuje žebříček nejlepších 10 hráčů. Skóre se počítá z dosažené otázky a rychlosti odpovídání na otázky.

Ve verzi zdarma se můžete dostat až do osmé otázky. Plnou si můžete zakoupit za 21 korun. První aktualizace přinesla opravu chyby s využitím nápovědy publika a úpravu zvukových efektů.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Kdo chce bt milionem/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře