Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Zabraňte Davidu Hasselhoffovi v osvobození princezny

Tip na pařbu: Zabraňte Davidu Hasselhoffovi v osvobození princezny

Možnost zahrát si na zloducha v podobě Dungeon Keepera nám zrovna dvakrát nevyšla, své špatné já si však můžeme zchladit i na nedávno vyšlé tower-defense hře Castle Doombad. Nyní vás to bude stát pouhý dolar.

Castle Doombad je povedená, ze strany viděná tower-defense hra, v níž se stáváte zlým pánem hradu, který se snaží překazit rytířům snahy o osvobození princezny. Do jednotlivých hradních podlaží instalujete překážky typu běžících pásů, kyselinových kapaček,  bodáků, vykopávacích bot, nebo klimatizací, které hrdiny zpomalí. 

Z výše zmiňovaného výčtu překážek jste si nejspíše už sami domysleli, že hra pracuje s lehce úsměvným podtónem, takže vás asi ani nepřekvapí, že platidlem ve hře jsou výkřiky hrůzy a že o záchranu princezny se pokusí i samotný David Hasselhoff.

Pokud vás tower-defense hra Castle Doombad zaujala, máte štěstí. Tato hra je právě ve slevě a namísto původních 3 dolarů za ní dáte necelý dolar.

[appbox googleplay com.turner.castledoombad]

[appbox appstore 622788881]

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře