Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Tahová strategie Frozen Synapse rozproudí váš mozek!

Tip na pařbu: Tahová strategie Frozen Synapse rozproudí váš mozek!

Mezi vaším týmem a týmem nepřítele je prostor plný nejrůznějších zákoutí, který musíte využít ku svému prospěchu stejně, jako několik tahů, které vás od střetu se znepřáteleným týmem dělí.Tak by se dala jednoduše definovat taktická strategie Frozen Synapse, jak už však tušíte, zase tak jednoduché to není. 

Hlavním vtipem ve Frozen Synapse je skutečnost, že se hraje na tahy. To znamená, že svým svěřencům rozdáte úkoly a poté svůj výběr potvrdíte, čímž se dostanete do real-time módu a můžete sledovat, zdali jste při plánování byli úspěšní. Kombinace taktizování s rozdělením hry na tahy vás přitom bude nutit do usilovného přemýšlení a pečlivého plánování každého krůčku vašich vojáků. Hra vám zkrátka nedá nic zdarma, čehož si ceníme.

Pokud vás hra Frozen Synapse zaujala, můžete si ji stáhnout na své zařízení s Androidem a iOS. V současné době je hra na obou platformách zlevněná z 60 korun na necelých 20. Jedná se však o časově omezenou nabídku, takže s koupí raději neváhejte.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře