Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Staň se velitelem speciální jednotky ve hře Breach &...

TIP na pařbu: Staň se velitelem speciální jednotky ve hře Breach & Clear [Android]

Vývojáři ze studia Gun Media uvedli do Google Play očekávanou taktickou akci Breach & Clear. Součástí hry jsou také rychlé přepadovky, při kterých je vaším hlavním cílem protivníka překvapit a vpadnout mu do zad, největší důraz je ale samozřejmě kladen na taktiku. Hlavním tahákem Breach & Clear je propracovaná 3D grafika.

Zatímco pro přístroje iPhone a tablety iPad byl akční titul Breach & Clear, ve kterém se hráči postaví do čela speciálních jednotek z celého světa (např. US Army Rangers, US Navy Seals a dalších), které disponují těmi nejsofistikovanějšími technologiemi a moderním zbraňovým arzenálem, dostupný už delší dobu, pro Android vyšel až dnes.

Androiďáci dostanou za necelých 40 korun opravdu vymakanou taktickou akci, která přináší navíc i nové mise v lesích či v Německu, nové nepřátele a herní režim Bomb Defusal, kdy hráč musí v předem stanoveném časovém úseku zneškodnit nálož, který třeba znáte z Counter Striku.

Breach & Clear nadchne všechny příznivce zbraní  speciálních jednotek.

[appbox googleplay com.gun.bnc]

Zdroj: Google Play

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře