Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Order & Chaos Online pro iOS zdarma. Cena androidí...

TIP na pařbu: Order & Chaos Online pro iOS zdarma. Cena androidí verze klesla na 19,50 Kč

Jednu z nejlepších onlinovek pro mobilní přístroje, kterou někteří přirovnávají k legendárnímu wowku, si teď můžete stáhnout úplně zadarmo. Order & Chaos Online pojednává o konfliktu mezi frakcí pořádku a chaosu, a slibuje parádní dobrodružství, které nikdy neskončí.

Jakmile se v Order & Chaos ponoříte do celého MMORPG světa, jen tak vás už nic neodtrhne. Na začátku si zvolíte pohlaví, vzhled, třídu a nakonec server a můžete se pustit do hraní.

Připravte se na poměrně rozlehlý svět, ve kterém se setkáte se živými i počítačem řízenými hráči. Různých úkolů na vás čeká přes 500. Najdete tu ale hlavně klasické úkoly, to znamená něco někam donést, s někým si promluvit, nebo někoho zabít.

K ovládání vaší postavy slouží směrový d-pad a tři akční tlačítka plus tlačítko pro skok. Na telefonech s menším displejem ale ovládací prvky zabírají docela hodně místa, lépe se proto hraje na větších smartphonech nebo tabletech.

Grafické zpracování Order & Chaos Online není tak skvělé jako u některých jiných titulů Gameloftu, avšak vzhledem k tomu, že se jedná o onlinovku, lze tento nedostatek tolerovat.

Hra normálně stojí necelých sedm amerických dolarů, avšak v rámci speciální akce si ji pro přístroje s iOS můžete až do 2. června stáhnout zdarma. Slevy se dotkly i androidu, kde cena klesla na 19,50 Kč.

[appbox appstore id414664715]

[appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM]

Zdroj: TechnologyTell

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře