Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Kiwanuka je fyzikálně založená logická hra podobná Lemmings

Tip na pařbu: Kiwanuka je fyzikálně založená logická hra podobná Lemmings

Chtěli byste si zahrát zajímavou logickou hru, která vás po nekonečném skládání diamantů a přeřezávání provazů překvapí něčím neokoukaným? Tak to jste právě dorazili na správnou adresu! Kiwanuka je fyzikálně založené logická hra, jež se na první pohled podobá herní klasice Lemmings. Při bližším ohledání však přijdete na několik odlišností.

Zdaleka největší rozdíl mezi Lemmings a Kiwanukou je v samotném ovládání. Kiwanuka se ovládá v podstatě jen jedním a tím samým tahem. Není to ovšem tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Než přijdete na to, jak tato vymoženost funguje, možná vám to bude chvíli trvat, buďte si ale jistí, že je to zábava.

Kiwanuka je k dispozici majitelům telefonů a tabletů s iOS a Androidem. Kvůli lepšímu zážitku z hraní vám doporučujeme, abyste ji hráli na zařízení s větším displejem. Hra na telefonech je v určitých chvílích trošku nepřehledná.

[appbox googleplay com.jakyl.kiwanuka]

[appbox appstore 849796318]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře