Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na živou tapetu: Warplanes Live Wallpaper - válečná letadla na vašem...

TIP na živou tapetu: Warplanes Live Wallpaper – válečná letadla na vašem displeji

Patříte k příznivcům historických letadel z období druhé světové války a vlastníte chytrý telefon nebo tablet s Androidem? Pak přejděte do Google Play a stáhněte si skvělou živou tapetu Warplanes Live Wallpaper od českého vývojáře Jana Laše.

Jednotlivé scény tapety jsou vytvořeny na základě dobových černobílých fotografií. Nejedná se ale o statické pozadí, letadla se realisticky pohybují, tedy létají po ploše displeje telefonu či tabletu, upozorňuje autor.

V nastavení je krom výběru scenérie možno ovlivnit velikost zobrazovaných letadel a v některých scénách jejich počet a počet mraků. K dispozici je také speciální noční mód, kdy jsou scény tmavší a letadla jsou nasvěcovány kuželem světla.

První dvě letadla jsou k dispozici zdarma, za přístup k dalším letadlům zaplatí uživatel dohromady 37 Kč (1, 34 eur).

tab_ico_corsair mob_ico_b17

K dispozici je v aplikaci celkem osm letadel/scenérií:

– Supermarine Spitfire
– B-17 Flying Fortress
– P-38 Lightning
– C-47 Dakota
– Hawker Hurricane
– F4U Corsair
– B-24 Liberator

[appbox googleplay com.las.ww2planeslivewallpaper]

Tapeta Warplanes Live Wallpaper navazuje na úspěšnou aplikaci Planes Live Wallpaper a vychází vstříc jejím uživatelům, kteří se velmi často psali o přidání více válečných letadel.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře