Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyTip na víkend: Zúčastněte se rekordu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu...

Tip na víkend: Zúčastněte se rekordu o sestavení nejdelšího českého papírového modelu s HP

HP nabízí veřejnosti možnost stát se spoluautorem českého rekordu ve vytvoření nejdelšího papírového auta. Stačí se o víkendu stavit v Centru Černý Most, slepit si svou část modelu a pak se svézt v opravdové limuzíně.

Společnost HP poslední rok pořádá různé soutěže týkající se jejich inkoustových tiskáren, které jsou dle jejich slov velmi úsporné a vytisknou až 2× více stránek za stejnou cenu oproti předchozím tiskárnám bez technologie Ink Advantage. Řeč je o tiskárnách z řady HP Deskjet Ink Advantage. Nyní se s těmito tiskárnami a s pomocí ostatních pokusí vytvořit nejdelší českou limuzínu a zapsat ji do české knihy rekordů. Pokud nemáte na víkend program, můžete jít modelařit.

HP Deskjet Ink Advantage limuzina

Bude se jednat o papírový model, kterému bude předcházet vytisknutí, vystřihnutí a následně slepení dohromady pomocí dalších a dalších středových dílů karoserie. Každý, kdo se zúčastní, se pak může svézt v limuzíně opravdové. Pokud na víkend chcete své ratolesti připravit, stačí vám lepidlo, nůžky, papír a na tiskárně si vytisknout model krátké limuzíny v černé nebo bílé barvě.

https://www.youtube.com/watch?v=l0_P6imcE4c

Celý víkend bude akci moderovat Tomáš Matuška známý třeba z pořadu Snídaně s Novou. Pokud se chcete s dětmi nebo celou rodinou zastavit a vytvořit český rekord, zastavte se během soboty 7. 2. mezi 9. a 21. hodinou nebo 8. 2. mezi 9. a 15. hodinou v Centru Černý Most. Vyhlášení a zapsání do české knihy rekordů proběhne mezi 15. a 18. hodinou. Tak co, dorazíte?

Zdroj: Zábava domů

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://svetaplikaci.tyden.cz/author/koky/
Dlouholetý redaktor sesterského magazínu PCTuning.cz. Baví ho focení, zajímá se o nejnovější technologie a rád o nich píše. Současně pracuje jako ajťák v jedné státní organizaci. Vlastní zařízení s Androidem, ale nepohrdne ani iOS nebo Windows (Phone).
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře