Úterý, 17 května, 2022
DomůNovinkyTIP na pařbu: World of Trains – Dopravte vlaky z jednoho města...

TIP na pařbu: World of Trains – Dopravte vlaky z jednoho města do druhého po postavené železnici

Objevte kouzlo železnice ve hře World of Trains na vašem chytrém telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS. Postavte vlastní železniční síť a kontrolujte vlaky.

Propojte v nové hře od českých vývojářů města důmyslnou železniční sítí. K dispozici máte šest unikátních stavebních dílů (kolejí). Při křížení kolejí se automaticky tvoří výhybky a můžete tak postavit složitou železniční síť spojující jednotlivé části mapy. V případě chyby lze samozřejmě již postavené koleje snadno odstranit a postavit místo nich nové.

Kromě stavění kolejí budete také navigovat vlaky z města do města po celé mapě a stanete se vlakovým dispečerem. Přehazováním výhybky na vaší postavené trati dostanete vlaky do měst stejných barev (například žlutý vlak očekávají ve žlutě označeném městě).

Vaše vlaky se nesmí překřížit a nebo dohonit, proto si dejte pozor na nehody. Především dlouhé vlaky jezdí pomalu a na mapě je tak musíte kontrolovat delší dobu, aby se nesrazili s jinými vlaky.

Za každý úspěšně dovezený vlak získáváte jeden bod. Dopustit můžete jen čtři nehody, pak hra končí. Tak co myslíte, kolik vlaků do cíle dokážete dopravit?

World of Trains
World of Trains
Vývojář: InMeteo, s.r.o.
Cena: 25,00 Kč

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/World of Trains/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře