Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: World of Trains – Dopravte vlaky z jednoho města...

TIP na pařbu: World of Trains – Dopravte vlaky z jednoho města do druhého po postavené železnici

Objevte kouzlo železnice ve hře World of Trains na vašem chytrém telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS. Postavte vlastní železniční síť a kontrolujte vlaky.

Propojte v nové hře od českých vývojářů města důmyslnou železniční sítí. K dispozici máte šest unikátních stavebních dílů (kolejí). Při křížení kolejí se automaticky tvoří výhybky a můžete tak postavit složitou železniční síť spojující jednotlivé části mapy. V případě chyby lze samozřejmě již postavené koleje snadno odstranit a postavit místo nich nové.

Kromě stavění kolejí budete také navigovat vlaky z města do města po celé mapě a stanete se vlakovým dispečerem. Přehazováním výhybky na vaší postavené trati dostanete vlaky do měst stejných barev (například žlutý vlak očekávají ve žlutě označeném městě).

Vaše vlaky se nesmí překřížit a nebo dohonit, proto si dejte pozor na nehody. Především dlouhé vlaky jezdí pomalu a na mapě je tak musíte kontrolovat delší dobu, aby se nesrazili s jinými vlaky.

Za každý úspěšně dovezený vlak získáváte jeden bod. Dopustit můžete jen čtři nehody, pak hra končí. Tak co myslíte, kolik vlaků do cíle dokážete dopravit?

[appbox appstore id796328587]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/World of Trains/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře