Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Swap Heroes 2 je výborná tahová RPG hra pro...

Tip na pařbu: Swap Heroes 2 je výborná tahová RPG hra pro Android a iOS

Máte chuť na malé, ale přitom velice chytré dobrodružství, které vás bude neustále překvapovat? Tak to jste na správné adrese! Swap Heroes 2 vás bude bavit dlouhé hodiny! 

Swap Heroes 2 je přímé pokračování stejnojmenného RPG pro iOS. Úspěch pokračování opět tkví ve velmi propracovaných tahových soubojích, nad nimiž jsou hráči nuceni pořádně přemýšlet. Vaše družina může čítat až osm různých hrdinů, z nichž každý je docela jiného povolání. Vaším úkolem tak je volit mezi nimi a jejich útoky takovým způsobem, aby úderná jednotka byla co nejefektivnější a nejela domů s brekem.

Podobně pestrá je také skupina nepřátel. Ta se od posledně o pár kousků rozrostla, což se dá tvrdit i o lokacích, nebo upgradech, díky nimž se z vašich řadových pěšáků stávají nepřemožitelní hrdinové. K zábavě na dlouhé hodiny pak přispívají různé herní módy, které si odemykáte postupně s tím, jak hrou procházíte.

RPG hra Swap Heroes 2 je k dispozici pro Android a iOS. Na Google Play a App Store si ji můžete stáhnout za 2,99 dolarů (cca 80 korun).

[appbox googleplay com.Savory.SwapHeroes2]

[appbox appstore 960895919]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře