Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Strašidelná plošinovka Limbo ve slevě jen za 26 korun

Tip na pařbu: Strašidelná plošinovka Limbo ve slevě jen za 26 korun

Včera jsme vás upozornili na slevu logického titulu Monument Valley a dnes pro vás máme další tip na další vynikající hru. Výrazně levněji můžete zakoupit atmosferické a cenami ověnčené Limbo.

Limbo vypráví příběh malého chlapečka, který se vydává do nehostinného světa najít ztracenou sestru. Klučina se cestou musí utkat s mnoha nepřáteli a překážkami, ne ovšem klasickým frenetickým hopsacím stylem, nýbrž logickým uvažováním a zapojením správných fyzikálních zákonů. Pavouka je třeba nalákat do pasti, bránu zvednout kutálejícími se kameny a tak podobně. Než přijde na velmi srdceryvný konec hry, podobných překážek zdoláte kopec.

Pokud jste Limbo zatím ještě nehráli, máte teď jedinečnou možnost si tuto skvělou hru pořídit za pouhých 26 Kč. Běžně stojí skoro 5 eur, cca 150 Kč. Pro stažení využijte widget níže.

[appbox googleplay com.playdead.limbo.full]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře