TIP na pařbu: Monument Valley ve slevě za necelou dvacku


TIP na pařbu: Monument Valley ve slevě za necelou dvacku

Už víte, co si zapaříte během druhého prodlouženého víkendu? Pokud jste nad tím zatím ještě nepřemýšleli nebo vás nic nenapadlo, máme pro vás zajímavý tip. Ve slevě je bezvadná logická hra Monument Valley. Dočasně si ji můžete zakoupit za necelých 20 korun.

V Monument Valley má hráč za úkol provést princeznu Idu desítkou úrovní, které se ale odehrávají ve světě, kde běžná pravidla neplatí. Každá úroveň dokonale prověří vaši představivost a abstraktní myšlení. Můžete totiž chodit po cestičkách, které jsou spojené jen na oko, ale ve skutečnosti jsou od sebe několik metrů. Všechny lokace ve hře vypadají naprosto brilantně a pozadu nezůstává ani propracovaný hudební doprovod.

Monument Valley je jedna z nejkrásnějších her současnosti, což dokládá i více než 500 tisíc stažení v Google Play, a její autoři si podporu rozhodně zaslouží.

Ve slevě může být vaše jen za necelých dvacet korun místo původních sto korun.

Monument Valley
Monument Valley
Vývojář: ustwo games
Cena: 109,99 Kč

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.