Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Mirror's Edge zdarma pro smartphony Nokia Lumia

TIP na pařbu: Mirror’s Edge zdarma pro smartphony Nokia Lumia

Děj hry se odehrává budoucnosti, kdy je svět nebezpečným místem a veškerá komunikace mezi lidmi monitorovaná. A kvůli tomu existují speciální kurýři, jejichž prací je rychlé a spolehlivé doručování zpráv.

A právě jedním z nich je i Faith Connors, která běhá po výškových budovách totalitního města, aby unikla pozornosti vlády. A běhat musí rychle. Hodně rychle.

I když jde o poměrně jednoduchou plošinovku, čeká na vás čtrnáct levelů, které vás na nějaký čas zabaví a ve kterých narazíte i na různé nepřátele.

Ovšem více než o smršť vystřelených kulek zde jde spíše o akci akrobatickou. S Faith budete hlavně přeskakovat mezi budovami, metat kotouly, dělat skluzy a balancovat na úzkých římsách.

Mirror’s Edge si určitě stáhněte, už jen pro to, že je nyní nabízena zdarma. Se stažením ale dlouho neotálejte, kdo ví, kdy speciální akce skončí.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Mirrors Edge/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře