Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Aralon: Forge and Flame je velkolepé RPG pro Android...

Tip na pařbu: Aralon: Forge and Flame je velkolepé RPG pro Android a iOS

Chtěli byste se ponořit do rozlehlého RPG plného zajímavých výzev a dobrodružství? Tak si stáhněte titul Aralon: Forge and Flame od renomovaného vývojářského studia Crescent Moon Games.

Aralon: Forge and Flame je přímým pokračováním přibližně rok staré hry Aralon: Sword and Shadow. Tvůrci toto své velkolepé dílo popisují jako „klasické RPG se silným příběhem, které přímo navazuje na předchozí mytologii a dobrodružství“.

Hra se opět může pochlubit obrovským a navíc živoucím otevřeným herním světem, hromadou předmětů i zbraní, dynamickou změnou denního a nočního cyklu a celkem třemi rasami a 4 herními třídami. Na první pohled pak samozřejmě zaujme i nádherné grafické zpracování, to si ale sami lépe prohlédnete na obrázku, respektive v traileru níže:

Aralon Forge and Flame

Aralon: Forge and Flame je nově k dispozici pro Android a iOS. Z Google Play Storu a Apple App Storu si ji můžete stáhnout za 4,99 € (cca 150 Kč).

[appbox googleplay com.crescentmoongames.aralon2]

[appbox appstore 996136866]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře