Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na hru ? Cut the Rope: Experiments ke stažení zdarma na...

TIP na hru ? Cut the Rope: Experiments ke stažení zdarma na GetJar

Pokud milujete zelenou příšerku Nom Om a hry s pěknou kreslenou grafikou, tak rozhodně na nic nečekejte. Jedna z nejoblíbenějších mobilních her současnosti, Cut the Rope, je znovu zdarma ke stažení pro Android.

V Google Play si tento zábavný titul můžete zakoupit za necelých dvacet korun, nicméně v alternativním obchodu GetJar je ke stažení zcela zdarma. Alespoň prozatím?

V nejnovějším dobrodružství s podtitulem Experiments na vás čeká 125 úrovní rozdělených do 5 kapitol. Vaším úkolem je i tentokrát dostat sladkost do úst zelené potvůrky. Ale lehké to nebude, tomu věřte.

Abyste si hru mohli stáhnout, navštivte tento odkaz. Poté, co zadáte váš typ zařízení, nainstalujete si oficiálního klienta tohoto obchodu a obdržíte šestimístný kód, budete vyzváni ke stažení hry prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře